Тренировки с машиной сопровождения

Гонки + Тренировки = Здоровье

Модераторы: irinablue, jazz, Дима

Ответить
Аватара пользователя
admin
Сообщения: 15455
Зарегистрирован: Сб май 01, 2004 12:59
Откуда: Одесса

Тренировки с машиной сопровождения

Сообщение admin »

7-го липня ми з Yuriy Ganusyak проведемо тренування з машиною супроводу по трассі Одеса-Київ до ресторану E-95, що більш відомий, як “Мотоцикл”

Протягом всього тренування позаду групи буде знаходитися авто супроводу, що буде захищати нас ззаду, гарантуючи безпеку тренування, транспортуючи воду, інструмент, великий насос та запасні колеса на випадок проколу у когось з учасників тренування. Таким чином, ви зможете тренуватися без непотрібних вам ризиків!

До початку тренування ми проведемо інструктаж, який буде дуже доречним для тих, хто має мало досвіду групових тренувань, а два інструктори будуть підтримувати порядок та безпеку у групі протягом всього виїзду.

На 30-му кілометрі тренування ми зробимо зупинку на заправці біля “Мотоциклу”, де протягом 15 хвилин ви зможете щось перекусити, або зробити біопаузу.

Приємним бонусом для вас будуть запасні колеса, великий насос, усі необхідні інструменти, щоб провести ремонт, чи налаштування велосипеду. В машині будуть 2 вільних місця, та кріплення для велосипедів на випадок, якщо хтось буде вимушений закінчити тренування раніше запланованого.

Ми збираємося на заправці WOG відразу за Клеверним мостом на трассі Одеса-Київ. Увага!!! Саме WOG за Клеверним мостом, а не біля автовокзалу!!!

ТАЙМІНГ:
Збір на заправці о 8:00,
Старт тренування о 8:10 (рівно)
Загальний кілометраж - 70 км, темп по группі
Підходить для +-середього рівня катання, ви навчитеся їздити в групі парами, командою і стрілою, правильно здавати зміну.

ВАРТІСТЬ: 100 грн.
Для людей на велосипеді Specialized знижка 50% ;)

Главне правило: тренування починається вчасно! Вчасно - це о 8:10:00. Без затримок! Пунктуальність та повага до інших - головне правило наших тренувань.

Тренування відбудеться при підтримці та участі команди Specialized Ukraine


Телефон для зв'язку:
+3 8 099 365 40 99 - Юрій

!!! Попередня реєстрація:
https://docs.google.com/forms/d/1d2tf8K ... ZAxRw/edit

Ответить